3ua

Закуплено 52 потужні генератори для медзакладів у 9 областях на випадок блекаутів

Заклади охорони здоров’я отримали 52 генератори для забезпечення безперебійної роботи у разі вимушених перерв з електропостачанням. Потужність пристроїв відрізняється залежно від потреб у споживанні електроенергії медичною установою і варіюється від 18 кВт до 240 кВт.

Автономні електростанції закуплені за кошти проєкту «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні», сторонами якого є Україна та Міжнародний банк реконструкції та розвитку.

При аварійних чи віялових вимкненнях світла генератори миттєво зреагують та подаватимуть енергію у внутрішню електромережу медичного закладу. Це забезпечить стабільну роботу лікарень при блекаутах.

На даний час 11 200 генераторів уже є в лікувальних установах України. Ці 52 будуть розподілені між медзакладами Житомирщини, Чернігівщини, Хмельниччини, Львівщини, Рівненщини, Черкащини, Київщини, Тернопільщини та Кіровоградщини.

Через посилення атак рф на енергетичну структуру країни медична система мусить бути готовою до нових викликів. Всі заклади охорони здоров’я потребують обладнання для альтернативного енергоживлення. Постачання генераторів натепер відбувається згідно потреб кожного регіону України.