3ua

Український додаток Nibble визнано найкращим у Великій Британії та Ірландії

Створена українськими фахівцями комп’ютерна програма Nibble визнана «додатком дня» (8 травня) у Великій Британії та Ірландії. Його рекомендував майданчик App Store як унікальний продукт, надзвичайно корисний споживачам, з креативним і незабутнім дизайном. Він був розміщений на головній сторінці.

Потрапити в ТОПи Великобританії надзвичайно складно і престижно, оскільки в App Store є десятки тисяч найрізноманітніших додатків.

Nibble – це серія яскравих, незабутніх, коротких інтерактивних уроків, що дозволяють розширити та прокачати пізнання в галузі математики, мистецтвознавства, статистики, історії, ведення особистих фінансів. Зараз воно включає вісім тем і 165 уроків. Їх уже завантажили понад 2.000.000 людей із різних країн світу. Команда розробників працює як над розширенням запропонованих користувачам тематик, і збільшенням кількості занять.

Нагадаємо, що бренд Nibble є підрозділом EdTech компанії Headway – компанії, що спеціалізується на створенні систем мікронавчання у різних галузях людської діяльності. Ними вже користувалися понад 90.000.000 людей.

Опубліковано в ІТ