3ua

Київський технічний університет отримав унікальне обладнання від компанії “Хуавей Україна”

Компанія «Хуавей Україна» за підтримки благодійного фонду «Фонд освітніх ініціатив» передала до Київського технічного університету унікальне комп’ютерне обладнання, що дозволяє на 30% оновити серверний кластер навчального закладу. Воно гарантує функціонування 600 інформаційних систем університету та значно прискорює доступ до них.

Завдяки збільшеній потужності було отримано кілька сотень нових точок підключення до Wi-Fi на території університету, зокрема з гуртожитків та навчальних корпусів. Це дозволило забезпечувати безперервність освітнього процесу за умов війни. Нове обладнання оснащене системою безперебійного електропостачання, що гарантує чотири години безпроблемної роботи за відсутності електроенергії. Останнє особливо важливе під час захисту дисертацій, коли трансляція має вестись безперервно.

Крім того, новий сервер може бути використаний учнями для лабораторних робіт, навчання навичок кібербезпеки та управління Wi-Fi на високому рівні. Він значно підвищує ступінь захисту комп’ютерних систем самого університету.

Загалом протягом 2023 року компанія «Хуавей Україна» передала університету КПІ 550 сучасних точок доступу, що дозволили створити найбільшу Wi-Fi-хмару.

Опубліковано в ІТ