3ua

В Україні створюється виробництво з випуску власних керованих авіабомб із 100% ефективністю

Українські фахівці на базі звичайних вільнопадаючих бомб створили керовані авіабомби. Вони реконструюють наявні боєприпаси, роблячи їх набагато ефективнішими у поразці об’єктів противника.

Про це в інтерв’ю виданню “Донбас Реалії” заявив командир повітряного командування “Центр” ЗСУ, бригадний генерал Сергій Голубцов.

За його словами, на даний момент у моделі необхідно лише відкоригувати крило, а також підібрати GPS-модуль та модуль керування. Почати випробування вітчизняних керованих авіабомб планується найближчим часом.

Зараз українські військові використовують авіабомби типів GBU-39 і GBU-62 різних калібрів, що поставляються західними партнерами, а також касетні та проникні.

Результативність снарядів керованих неймовірна. У разі подолання систем ППО противника вони на 100% ліквідують мету.

Голубцов додатково зазначив, що застосування FPV-дронів, оснащених функцією автоматичного наведення на ціль, дозволило українським воїнам нещодавно знищити ворожий танк-сарай.

Крім того, безпілотники PUMA, що поставляються США, допомагають ЗСУ виявляти і ліквідувати дорогу російську техніку і відбивати штурми окупантів на фронті.