3ua

У Києві на Оболоні відкрито новий шляхопровід

В столиці нарешті відкрито рух новим мостом на Оболоні. Мова йде про ділянку, що проходить естакадою вулицею Полярною через вул. Богатирську. Зводити її почали ще в червні 2023 року, і ось тепер, як заявив міський голова Києва Віталій Кличко, вона відкрита для руху транспорта.

За його словами, довжина шляхопроводу складає 125 метрів: були встановлені опори естакади, змонтовані балки, також облаштували підземний перехід та встановили освітлення. На даний момент там готують велодоріжки.

Роботи планують повністю закінчити до осені, а саме – відкрити рух зі з’їздами. Також до цього часу планують відремонтувати підходи до роз’вязки і встановити пандуси для підземного переходу. В планах також і облаштування нових зупинок громадського транспорту, запуск тролейбусного маршруту.

Нагадаємо, що епопея з цією розв’язкою тягнеться ще з початку 2000-х років, але тоді там побудували житловий будинок. Питання підіймалося в 2007, 2018 и 2020 роках, і ось в 2023-му нарешті почалися роботи. Заявлялося, що міст, який має развантажити дороги на Оболоні, коштував біля 1,3 млрд гривень.