3ua

Олександр Усик – АБСОЛЮТНИЙ чемпіон світу за всіма версіями WBA-Super, IBF, WBO, IBO, The Ring, WBС

У ніч проти 19 травня у столиці Саудівської Аравії, Ер-Ріяді, на Kingdom Arena відбувся історичний боксерський поєдинок між українським боксером Олександром Усиком та британцем Тайсоном Ф’юрі. Усик здобув перемогу та став першим боксером в історії, який завоював усі чотири престижні пояси WBC, WBA, WBO, IBF у суперважкій категорії.

Бій тривав усі 12 раундів і виявився справжнім випробуванням для обох спортсменів. У 9-му раунді, після блискучої атаки Усика, Ф’юрі отримав нокдаун. Тайсон Ф’юрі зумів оговтатися та продовжив поєдинок, але змінити хід бою вже не зміг. У результаті, судді одноголосно віддали перемогу українцю, і Олександр Усик об’єднав усі чемпіонські титули у надважкій вазі. Після перемоги Усик не стримував емоцій і, звертаючись до неба, сказав: «Батько, ми зробили це!». Його батько, який привів його у бокс і завжди підтримував, на жаль, помер 12 років тому, але залишився великим джерелом натхнення для свого сина. 

До переходу в надважку вагу Усик також був абсолютним чемпіоном у важкій вазі, об’єднавши всі пояси у цій категорії. Таким чином, після об’єднання всіх поясів у надважкій вазі, Олександр Усик став лише третім боксером в сучасній історії, якому вдалося стати абсолютним чемпіоном у різних вагових категоріях.

Цей тріумф є знаковим не тільки для самого Олександра Усика, але й для всієї України, яка пишається своїм незламним чемпіоном.