3ua

У Чернівцях запрацювало нове відділення невідкладних станів для дітей

У Чернівцях відкрито відділення невідкладних станів Чернівецької міської дитячої клінічної лікарні, участь у якому також взяв Перший заступник міністра охорони здоровʼя Сергій Дубров

“Вкрай важливо оперативно надавати дітям висококваліфіковану медичну допомогу. Нове сучасне обладнання, комфортні умови  перебування маленьких пацієнтів у лікарні та досвідчений медичний персонал —  необхідні складові для забезпечення ефективного лікування”, – сказав відкритті Сергій Дубров.

Даний проект був втілений в життя в рамках міжнародної програми “Румунія-Україна 2014-2020” за фінансування ЄС.

Відділення оснащено найновішими технологіями –  апаратами ультразвукової діагностики, наркозно-дихальними станціями, системою моніторингу стану пацієнтів, мобільним рентгенівським апаратом тощо. Тако в цій в дитячій клінічній лікарні зʼявився перший серед дитячих ЗОЗ в області потужний компʼютерний томограф, куплений МОЗ України за допомоги Світового банку. Цей апарат дозволить лікарям своєчасно та оперативно діагностувати різні стани дітей: від травм до хронічних захворювань чи новоутворень. Нове відділення, створене за кращими європейськими зразками, працює 24/7 для дітей віком до 18 років.