3ua

40 карет швидкої медичної допомоги передав Україні уряд Кореї

Корейський Червоний Хрест за сприяння уряду Республіки Корея та Товариства Червоного Хреста України передав МОЗ 40 автомобілів швидкої допомоги. 20 «швидких» ТМ KIA та 20 марки Hyundai Staria.

Це не перша допомога Кореї українській медичній галузі. Від 2022 р уже 150+ карет екстреної медичної допомоги від цього партнера виконують свої прямі функції в Україні.

Ці ж автівки розподілені між 12 областями України: Закарпатською, Миколаївською, Полтавською, Харківською, Черкаською, Дніпропетровською, Запорізькою, Одеською, Сумською, Херсонською, Чернігівською, Донецькою.

«Швидкі» обладнані необхідними засобами для надання життєво-важливої допомоги пацієнтам у важкому стані та підтримки їх життєдіяльності при транспортуванні до медичного закладу.

Медичний транспорт України за більш ніж 2 роки війни був пошкоджений росіянами в кількості 164 одиниці, повністю знищено 261 карету та 125 машин захоплено.

Тому, за словами міністра охорони здоров’я України, Віктора Ляшка, потреба у автівках медичного призначення постійно зростає, позаяк кількість поранених, як військових так і цивільних, щоденно зростає. Завдяки оснащенню цих 40 карет спеціальним медичним обладнанням буде врятовано багато життів, що потребують спеціальних заходів при транспортуванні.