3ua

Компанія Ajax Systems відкриває передсерійне виробництво гаджетів в Україні

Найбільший у світі виробник систем безпеки – компанія Ajax Systems – заявив про відкриття у Києві свого підприємства. Там тестуватимуться новинки та випускатимуться традиційні для цієї фірми товари – відеокамери, клавіатури, системи відеоспостереження – всього 135 найменувань.

Створення передсерійного виробництва поблизу розташування команди інженерів-розробників дозволить їм постійно контролювати кожен етап виготовлення ще не запущених у серійне виробництво девайсів. Це вимагає спеціального додаткового обладнання для тестування новинок та відпрацювання процесів.

Планується, що спочатку підприємство випускатиме від 50.000 до 70.000 гаджетів на місяць. Пізніше виробничі потужності будуть розширені, і їхня кількість зросте на 50%.

Поява нового виробництва зажадала створення 220 нових робочих місць. Йдеться про операторів технологічних ліній і тест-стендів, контролерів якості, сортувальників, збирачів та інших фахівців.

Нагадаємо, що навесні 2022 року підприємства компанії Ajax Systems почали діяти у Західній Україні. Ще один завод було відкрито у Туреччині. На даний момент продукція продається в 187 країнах світу.