3ua

9 гравців футбольної збірної України уже вирушили на тренувальний збір до Німеччини перед Євро-2024

Цьогоріч тренувальний збір проводитиметься у німецькому Нюрнберзі. Цей спортивний захід передує футбольному чемпіонату Європи. За повідомленням пресслужби УАФ, першими до Німеччини відправились гравці з Києва. Вони дісталися Перемишля у Польщі, а вже звідти вилетіли до Нюрнберга.

До складу футболістів, які першими старували на Євро-2024, увійшли: Олександр Зінченко (легіонер Арсеналу),  Б. Міхайліченко із СК «Полісся», О. Свасток, представник СК «Дніпро-1», та гравці ФК «Шахтар» — М. Матвієнко, Ю. Конопля, В. Бондар, Г. Судаков, Зубков.

Уже 3 червня між українською національною збірною та господарями чемпіонату пройшов товариський матч. Результат поєдинку України проти Німеччини – 0:0.

7 червня футболісти України зустрінуться з польською командою у Варшаві, а 11 червня у Кишиневі відбудеться спаринг українців зі збірною Молдови. Наступного дня українські гравці повернуться до Німеччини  у м. Вісбаден, до пункту спортивного містечка Євро-2024.

На чемпіонаті наша національна команда боротиметься за континентальну першість у групі «E» 17 червня з Румунією, 21 червня зі Словаччиною та 26 червня завершать груповий раунд матчем з Бельгією. Футбольні баталії триватимуть в Німеччині з 14 червня по 14 липня.