3ua

Електронна система безперервного професійного розвитку медичних працівників запущена

Ефективність та якість меддопомоги гарантується за умови безперервного професійного розвитку (БПР) медичних працівників. Завдяки проєкту USAID, спрямованому на підтримку реформ у медичній галузі, МОЗ України запроваджена електронну систему БПР.

Мета впровадження єдиного електронного інструменту – спростити процеси звітності щодо проведених заходів, зекономити час працівників сфери охорони здоров’я, полегшити реєстрацію провайдерів освітніх послуг та заходів БПР. Нова система створена задля мінімізації корупційних ризиків, доступу медиків до навчання з високою науковою цінністю та спрощення взаємодії між різними ланками медичної галузі.

Запущена система 20 лютого 2024 року. Щоб зареєструватись в електронній системі, треба перейти на офіційний веб-ресурс Центру тестування при МОЗ та скористатись кнопками для входу. Аби розібратись із реєстрацією у новій базі, подати апеляцію при відмові від реєстрації та комфортно користуватись системою, на сайті є покрокові відео інструкції.

Всі провайдери заходів БПР повинні до 26 червня пройти перереєстрацію в електронній системі забезпечення БПР, поки триває перехідний період. Постійне вдосконалення знань медичних працівників є необхідною мірою для підвищення фаховості та покращення якості послуг.