3ua

Василь Ломаченко – чемпіон світу за версіями IBO та IBF в легкій вазі

Український боксер Василь Ломаченко продемонстрував неперевершену майстерність, здобувши перемогу над австралійцем Джорджем Камбососом у поєдинку за чемпіонський пояс IBF у легкій вазі. Поєдинок, що відбувся 12 травня в австралійському Перті на RAC Arena, став справжнім видовищем для шанувальників боксу.

На кону в поєдинку стояли титули чемпіона світу, вакантний пояс IBF та другорядний IBO у легкій вазі, який захищав Джордж Камбосос, але перевага у бою з самого початку була на боці Ломаченка. Український боксер домінував у рингу, діючи агресивно та нанісши багато точних ударів по своєму супернику. В 11-му раунді Ломаченко завершив поєдинок, відправивши Камбососа на підлогу потужним ударом. Австралієць спробував продовжити бій, але Ломаченко не залишив йому шансів, швидко знову відправивши його в нокдаун.

Ця перемога стала особливо важливою для Ломаченка, адже титул чемпіона світу за версією IBF він здобув вперше за чотири роки. Після перемоги над Люком Кемпбеллом у 2019 році він був за крок від звання абсолютного чемпіона світу. Переломним моментом у кар’єрі Ломаченка став бій проти Теофімо Лопеса, де він зазнав поразки та втратив свої титули за результатами суддів. Для того, щоб повернути статус чемпіона, Ломаченкові знадобилося три з половиною роки. Його перемога над Камбососом підтвердила його непереможний дух,  який робить його одним з найкращих боксерів сучасності.