3ua

Українська компанія створила тренажер для підготовки військовослужбовців, що дозволяє заощадити 4,5 мільйона доларів

Українська компанія ІТ-компанія Logics7 створила та випустила тренажер для підготовки військовослужбовців для роботи з ПТКР JAVELIN із монокулярною VR-технологією. Він допомагає бійцям набути навичок поводження з цим типом озброєння в умовах віртуального полігону. За вагою, розмірами та іншими показниками він повністю копіює справжній JAVELIN. Тобто військовослужбовець отримує можливість звикнути до його особливостей, випробувавши на практиці.

Тренажер складається з макету апарату, спеціального комп’ютера та демонстраційного екрану. Комп’ютер моделює ситуацію на віртуальному полі бою. За допомогою оптичного прицілу оператор спостерігає за ним, змінює там своє становище, знаходить мету, захоплює її, встановлює необхідні параметри стрільби та робить постріл. Результат видно відразу.

Інженери стверджують, що такий тренажер дозволяє краще підготуватися до відпрацювання навичок бою в умовах справжнього полігону, а також заощадити близько 4.500.000 мільйонів доларів на звичайній підготовці одного батальйону.

Рік тому компанія Logics7 розробила та розпочала випуск стимуляторів автоматів, пістолетів та інших видів озброєння.

Опубліковано в ІТ