3ua

У Волинській області інсталювали надсучасний комп’ютерний томограф

В рамках проєкту «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні», що проводиться в кооперації Світового банку з МОЗ України, Іваничівська багатопрофільна лікарня Волинської області отримала сучасний комп’ютерний томограф моделі «General Electric Optima CT 520».

Транспортна доступність лікарні та вигідне розташування стосовно первинної ланки медичної допомоги, вторинної та екстреної, максимально наближає медичні послуги до пацієнтів.

Наявність високоточного обладнання для проведення КТ дозволяє виявити та вірно діагностувати патології різної етіології, що забезпечить своєчасне надання необхідної медичної допомоги. Апарат з граничною точність відображає на знімках внутрішні структури досліджуваної ділянки тіла пацієнта.

Іваничівська БПЛ наразі змінила статус на загальну. Зараз у медзакладі є кілька відділень: терапевтичне, хірургічне, травматологічне, поліклінічне, неврологічне, інтенсивної терапії та анестезіології і не тільки. Наявність комп’ютерного томографа дозволить лікарні розширити список послуг.

Апарат уже змонтований та готовий до роботи. Але медичний персонал повинен спочатку пройти кваліфіковане навчання щодо правильної експлуатації обладнання, а потім закладу ще доведеться отримати дозвір на запуск апарату від ДІЯР.