3ua

Новий комп’ютерний томограф змонтований на Хмельниччині

Новітні методики діагностування стануть доступними невдовзі для хмельничан. Дунаєвська багатопрофільна лікарня в рамках програми «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні», що фінансується спільно Світовим банком та МОЗ України, отримала найсучасніший комп’ютерний томограф моделі General Electric «Optima CT520».

Це найякісніша новинка апарату для проведення КТ на ринку новітнього медобладнання. Завдяки томографу лікарі зможуть швидко та безпечно проводити діагностику рідкісних захворювань, виявляти важкі патологічні стани, що неможливо діагностувати іншими методами.

На сьогодні якісна комп’ютерна томографія є основним методом медичної діагностики. Апарат генерує максимально детальні зображення внутрішніх досліджуваних частин тіла людини. Контрастне підсилення дозволяє ретельно дослідити скелет, головний мозок, перевірити стан органів черевної та грудної порожнин, виявити патологічні зміни структур.

Томограф уже змонтований на місці установки, але поки не запрацював. Медзакладу ще треба отримати дозвіл на експлуатацію від ДІЯР, а медичному персоналу пройти обов’язкове навчання щодо правильної роботи з апаратом. Після виконання лікарнею умов обладнання буде запущено, а медпослуга КТ стане доступною для пацієнтів.