3ua

2 нові газові свердловини запущені Укргазвидобуванням в Україні

Загальна добова потужність свердловин досягає 550 000 кубометрів газу. Обидві газові свердловини були винайдені та пробурені державним підприємством Укргазвидобування на нових родовищах. Звістка про це надійшла від пресслужби Групи Нафтогаз.

За 2023 рік Укргазвидобування запустило в експлуатацію 86 нових газових свердловин, що є надзвичайно великим досягненням з урахуванням війни. 24 свердловини з них високодебітні, їх початкових обсяг оцінюється в більше ніж 100 000 м3.

О. Чернишов, керівник Групи Нафтогаз, акцентував, що тенденція на збільшення видобутку продовжиться в 2024 році задля зміцнення енергонезалежності країни. Акціонерне товариство планує збільшувати видобуток українського газу та впроваджує сучасні технології в діяльність для досягнення мети.

За словами Германа Галущенка, міністра енергетики, зараз Україна максимально близько підійшла до самозабезпечення природним газом. Прогнозується, що видобуток корисної копалини у 2024 році повністю задовільнить внутрішній попит України в ресурсі.

Слід зазначити, що видобуток газу Укргазвидобуванням  вперше за історію існування підприємства перевищив 1 млрд м3/рік. Компанія планує паралельно розробляти довго- та середньострокові проєкти, результати яких будуть відомі за кілька років.