3ua

Ярослава Магучих знову стала чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту, а Ірина Геращенко здобула бронзу

Українська спортсменка Ярослава Магучих підтвердила своє звання чемпіонки Європи зі стрибків у висоту, завоювавши його вдруге поспіль.

У столиці Італії, Римі, проходив чемпіонат Європи зі стрибків у висоту. Спочатку планку було встановлено на висоті 1,82 метра. Її підкорили не всі учасниці, а до фіналу з висотою 1,93 метра дійшли лише 9. Коли ж планка виявилася на висоті 1,95 метра, їх залишилося всього 5, серед яких дві українки. Це Ярослава Магучих, яка розпочала виступ із висоти 1,9 метра, та Ірина Геращенко.

Крапка 1,95 метра стала фінальною у турнірі. З першої спроби її підкорила Ярослава Магучих, остаточним результатом якої став 2,01 метр. На другому місці Ангеліна Топіч із Сербії, яка підкорила висоту 1,97 метра. Бронза дісталася також представниці України із результатом 1,95 метра.

Слід зазначити, що Ярослава Магучих могла пропустити участь у змаганнях такого високого рівня, і медаль дісталася б іншій спортсменці. Справа в тому, що, виступаючи у фіналі Брільянтової ліги у Стокгольмі, вона пошкодила ногу. На щастя, вона зуміла відновитися, чудово виступити і зайняти найвищу сходинку п’єдесталу пошани. Таким чином, представниця України стала двічі чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту.