3ua

У місті Кам’янське реконструювали школу

У Кам’янському Дніпропетровської області завершилась реконструкція ліцею №11 – тепер майже 300 учнів матимуть покращені умови для навчання. В межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України від Європейського Інвестиційного Банку (ЄІБ) відбулося розширення та модернізація будівлі школи, вартість робіт становила 200 млн гривень.

За ці кошти були побудовані додаткові навчальні класи, вбиральні, ігрові майданчики, з’явилися нові зелені зони, облаштували територію. Також оновлено теплоізоляцію будівлі, замінено вікна та двері, комунікації, покращено умови для людей з інвалідністю.

“Відновлений ліцей у Кам’янському є черговим прикладом того, що ми можемо швидко досягти, коли об’єднуємо зусилля з нашими партнерами з ЄС. У межах програм відновлення ЄІБ ми розробили дієвий механізм, який дає змогу швидко відновлювати будівлі та покращувати життя наших людей навіть в умовах воєнних дій у нашій країні» – прокоментував Віцепрем’єр-міністр з відновлення України, Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.