3ua

На Заході України компанією Укрнафта запущена нова свердловина

Пресслужба компанії «Укрнафта» повідомила по запуск чергової свердловини на Заході України. Прогнозувалось, що дебіт природного джерела становитиме 22, 6 т на добу. Проте результати перевершили сподівання удвічі і наразі видобуток нафти сягає 54 тонни.

Бурінням свердловини займалося ТОВ «Навігатор-Комплект», обраний на конкурсі Prozorro. Окрім цієї свердловини підрядник проводитиме розвідувальні роботи ще на двох родовищах. Роботи на цьому об’єкті були спрямовані на виявлення стрийських відкладів, що залягають на глибині більше 1,2 км.

За словами Сергія Корецького, директора ПАТ «Укрнафта», компанія не тільки відкрила високодебітне джерело нафторесурсу, а й вперше випробувала нову технологію вторинного розкриття пласта методом кислотного гідророзриву КГРП. Цей спосіб дозволяє ефективніше використовувати наявні ресурси та збільшити видобуток. Надалі ця методика застосовуватиметься в розвідувальних роботах на інших родовищах та буде включена в інвестиційний проєкт щодо будівництва решти свердловин тут.

У лютому запрацювали 2 газові свердловини, запущені Укргазвидобуванням зі щоденним дебітом у 550 000 м3 газу. А у березні була запущена газова свердловина, дебіт якої складає 400 000 м3 газу на добу.