3ua

Капелюшок чи сумка: український дизайнер створив модний трансформер

Дизайнер з України Руслан Багінський на своїй сторінці у Instagram показав шанувальникам відео нового творіння. Це солом’яний капелюшок-трансформер HatBag.
Стильний головний убір одним рухом руки перетворюється на елегантну літню сумку. Потрібно лише затягнути поля, щоб модний аксесуар можна було використовувати за іншим призначенням. Кожен виріб прикрашають ініціали автора, що підтверджує його справжність.
За словами Багінського, на створення трансформера його надихнули властиві українському народові споконвічні традиції – солом’яні дідухи, капелюхи, плетені з лози кошики, так звані павуки та інші предмети повсякденного життя.
Дизайнер вважає, що для українців це речі рідні, близькі за духом, пов’язані із теплими спогадами з дитинства. Руслану Багінському захотілося воскресити цю традицію, продовжити її життя, пов’язавши її з модними тенденціями сучасності. HatBag – початок цього відродження, яке, безперечно, матиме продовження.
На сайті бренду зазначено, що ціна капелюшка-трансформера складає 13 659 гривень.
Нагадаємо, що головні убори від Руслана Багінського носять королева Великобританії Камілла та дружина принца Вільяма Кейт Мідлтон.